سیاست های رعایت حریم خصوصی

فروشگاه مینی روتر به اطلاعات شخصی افرادی که از محصولات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت مینماید.
فروشگاه مینی روتر متعهد است تا در حد توان از حریم شخصی کاربران خود دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت بنماید. در واقع با خرید از فروشگاه مینی روتر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب دردسترس از طریق هریک از خدمات “فروشگاه مینی روتر” مانند: متن، گرافیک، آرم، آیکن دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت “فروشگاه مینی روتر”، جزیی از اموال مینی روتر محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “فروشگاه مینی روتر” است و هرگونه استفاه بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “فروشگاه مینی روتر” محفوظ میدارد. علاوه بر این، اسکریپتها و اسامی خدمات قابل ارئه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت فروشگاه و همچنین علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار “فروشگاه مینی روتر” است و هرگونه استفاده با مقاطد تجاری پیگرد قانونی دارد. کابران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت “فروشگاه مینی روتر” و یا هریک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی روبات یا روشهای مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “فروشگاه مینی روتر” محفوظ است.
در صورت استفاده از هریک از خدمات “فروشگاه مینی روتر”، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کاربران است.