قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مینی روتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مینی روتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت و پردازش کالا

مشتری پس از ثبت سفارش خود و حتی بعد از واریز وجه در صورتی که کالا در مرحله پردازش و قبل از ارسال باشد میتواند بدون تقبل هرگونه هزینه ای سفارش خود را لغو کند.
تبصره: کالاهای خاص وسفارشی که صرفا به سفارش مشتری تهیه میشوند از این قاعده مستثنی هستند و فروشگاه میتواند از بازپس گیری کالا اجتناب کرده و یا مبلغی بابت خسارت از مشتری دریافت نماید.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در فروشگاه مینی روتر براساس اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و منطبق با تغییرات قیمت در بازار است.
قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و فروشگاه از مشتری هیچگونه هزینه اضافه بابت عوارض و مالیات اخذ نخواهد کرد. هزینه های بسته بندی، حمل و بیمه کالاهای ارسالی براساس شرایط ارسال ممکن است جداگانه از مشتری اخذ گردد.

قیمت فروشگاه میکروتیک

از آنجایی که فروشگاه مینی روتر خود نماینده میکروتیک است و با دیگر فروشندگان سطح کشور رابطه نزدیکی دارد، سعی بر آن دارد تا با کمترین حاشیه سود و قیمت رقابتی کالاها را در اختیار مشتریان قرار دهد.