جهت رفاه حال مشتریان مینی روتر،فروشگاه کلیه سفارشات رایگان ارسال می کند. سفارشات ثبت شده طبق یکی از روش‌های زیر بسته به انتخاب شما هنگام ثبت سفارش، ارسال خواهد شد. و زمان دریافت سفارش توسط شما از شرکت حمل کننده بسته به نوع روش ارسال، ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بینجامد.
روش‌های ارسال کالا

ارسال کالاها در وبسایت در حال حاضر از روش های زیر انجام میشود:

1. ارسال توسط پیک (شهر شیراز)
2.ارسال توسط پست پیشتاز (تمامی شهرها)
3. ارسال توسط شرکت تیپاکس
4. ارسال توسط باربری اتوبوسی
5. ارسال توسط باربری کامیونی

1.ارسال توسط پیک:

در حال حاضر ارسال توسط همکاران مینی روتر فقط برای مشتریان شهر شیراز قابل انتخاب و استفاده است. در صورت انتخاب این شیوه ارسال، سفارش شما در کمترین زمان ممکن (کمتر از 2 ساعت) و در همان روز به شما تحویل خواهد شد،از دیگر مزایای این روش این است که امکان پرداخت سفارش در محل خودتان با کارتخوان سیار نیز دارید.برای ارسال در این روش لازم است سفارش خود را قبل از ساعت 19:00 ثبت نمایید.

2.ارسال کالا توسط شرکت پست

ارسال پستی به صورت پیشتاز یکی از مطمئن ‎ترین راه ها برای ارسال مرسولات است که برای تجهیزات میکروتیک این نوع روش ارسال توصیه می شود.مطابق قوانین پستی سازمان پست کالای خریداری شده ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری تحویل شما،مشتری گرامی میگردد . جهت پیگیری های بعدی میتوانید شماره مرسوله ذکر شده را در سایت پست پیگیری نمایید .
و یا با کارشناسان اداره مورد نظر تماس بگیرید:
☎️: 021-84470000
با توجه به زمانبر بودن بسته بندی و ثبت گارانتی،پیشنهاد می گردد برای انتخاب این روش سفارش خود را قبل از ساعت 11:00 ثبت نمایید.

3.ارسال توسط شرکت تیپاکس:

این روش نیز همانند روش ارسال پستی کالا را تا درب مقصد تحویل داده می شود،مطابق قوانین پستی سازمان تیپاکس کالای خریداری شده ظرف مدت 2 الی 4 روز کاری تحویل شما،مشتری گرامی میگردد . جهت پیگیری های بعدی میتوانید شماره مرسوله ارسال شده را در سایت تیپاکسرهگیری نمایید.با توجه به زمانبر بودن بسته بندی و ثبت گارانتی،برای انتخاب این روش بهتر است سفارش خود را قبل از ساعت 13:00 ثبت نمایید.

4.ارسال توسط باربری اتوبوسی

اگر امکان ارسال پستی وجود نداشته باشد، و یا بنابر در خواست مشتری از فروشگاه آنلاین، کالا ها می توانند از طریق باربری اتوبوسی ارسال شوند. در این روش مدت زمان تحویل سفارش بستگی به زمان حرکت اتوبوس ها به سمت مقصد مورد نظر و طول مسیر تا مقصد دارد.توجه نمایید در این روش نیز ارسال رایگان است اما در شرایطی خاص اگر هزینه اعلامی توسط باربری یا راننده اتوبوس بیشتر از مقدار عرف باشد فروشگاه می تواند از ارسال کالا با این روش امتناع کرده و یا در صورت توافق هزینه و مسئولیت ارسال برعهده مشتری باشد.توجه کنید در انتخاب این روش حتی اگر فروشگاه مینی روتر کالا را رایگان ارسال کرده باشد،هزینه انبارداری و پیک درون شهری برعهده مشتری می باشد.

5.ارسال توسط باربری کامیونی:

این روش برای مشتریان جنوب کشور پیشنهاد می شود،زمان تحویل مرسوله بستگی به زمان حرکت کامیون ها و تکمیل بار دارد،که حداکثر 48 ساعت ممکن است به طول بی انجامد تا بدست مشتری برسد.